Biuro rachunkowe AMK Finance sp. z o.o.

Biuro rachunkowe AMK Finance sp. z o.o.

Doświadczenie zdobyte przez naszych specjalistów na przestrzeni lat zdecydowało o stworzeniu biura rachunkowego AMK Finance sp. z o.o., którego głównym celem jest bycie doskonałym wsparciem dla efektywnego funkcjonowania biznesu. Miarą naszego sukcesu jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów.

Kompleksowe usługi księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa to główne obszary naszej działalności. Klienci oczekują więcej, stąd w naszej ofercie zawarliśmy obszerne doradztwo prawne i finansowe, zwrot VAT z UE, usługi ubezpieczeniowe, usługi BHP, dofinansowania z UE, przygotowywanie dokumentów na potrzeby ochrony środowiska oraz zarządzanie płatnościami. Szereg dodatkowych usług wykraczających poza standardową księgowość to z pewnością jeden z tych powodów, dla których coraz więcej podmiotów decyduje się na współpracę z naszym biurem rachunkowym.

Zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość prowadzonej księgowości Nieustannie się rozwijamy, dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów posiadających certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów.

Ponad 10-letnie doświadczenie w branży oraz blisko 200 zadowolonych Klientów to bez wątpienia dorobek świadczący o wysokim poziomie profesjonalizmu. Przez te wszystkie lata mieliśmy i wciąż mamy przyjemność współpracować ze wspaniałymi Ludźmi – pasjonatami i fachowcami w swoich dziedzinach.

 • Rzetelność

  Wykonujemy usługi według najlepszej woli i wiedzy, w sposób sumienny i uczciwy, z zachowaniem należytej staranności dbając o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

 • Kreatywność

  To dla nas przede wszystkim umiejętność wykraczania poza schematy. Podejmujemy inicjatywę w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań wprowadzających doskonalszą jakość, a co za tym idzie podnoszących skuteczność w działaniu.

 • Indywidualne podejście

  Zadowolenie Naszych Klientów jest dla nas sprawą priorytetową, zatem aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się działać w sposób elastyczny i otwarty rozumiejąc, że każdy Klient ma inne potrzeby.

 • Profesjonalizm

  Na fundamencie fachowej, stale rozwijanej wiedzy i doświadczeniu, wdrażamy rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom naszych Klientów zapewniając przy tym najwyższą jakość.

 • Skuteczność

  Koncentrujemy swoją uwagę na przedstawieniu naszym Klientom najbardziej efektywnych rozwiązań w możliwie najkrótszym terminie.

 • Wykwalifikowana kadra

  Dyspozycyjność naszych pracowników, ich skuteczność, komunikatywność i zaangażowanie są wysoko oceniane przez naszych Klientów. Sprawia to, że usługi naszej firmy są często rekomendowane innym Przedsiębiorcom. Nasz zespół specjalistów posiada certyfikaty księgowe wydane przez Ministra Finansów.

 • Wysoki standard usług

  Stosunki z kontrahentami mają istotny wpływ na sukces Firmy. Działając zgodne z zasadami uczciwości, otwartości i wzajemnego zadowolenia dbamy o interesy Klientów zapewniając wysoki standard usług i dyskrecję. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

powiadomienia / przypominacz sms / e-mail o podatkach

Nasze biuro rachunkowe oddaje w Państwa ręce nową funkcjonalność – powiadomienia za pomocą wiadomości e-mail bądź SMS.

Najbardziej kompetentne biuro rachunkowe w Gorzowie Wlkp. Życzliwa, fachowa i doświadczona obsługa, dodatkowo w przystępnej cenie.

Justyna
Kadry i płace

Indywidualne podejście do każdego Klienta, pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki.