Zatrudnimy studenta/studentkę do wprowadzania danych do systemu księgowego

Opis stanowiska pracy:

– weryfikacja i układanie dokumentów w porządku chronologicznym,
– wprowadzanie faktur do systemu księgowego Comarch ERP Optima,
– bieżące zadania zlecone przez zespół księgowy.

Wymagania:

– biegła obsługa komputera,
– dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
– ambicja i chęć podnoszenia kwalifikacji,
– mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

– opiekę nad kandydatem/kandydatką przez wykwalifikowaną księgową,
– możliwość zdobycia doświadczenia: poznanie zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów oraz podatku VAT,
– rozwój dzięki różnorodności przypadków księgowych (obsługujemy Firmy z wielu sektorów gospodarki),
– dostęp do literatury fachowej,
– możliwość awansu na stanowisko księgowego,
– elastyczne dni pracy dostosowane do planu zajęć (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 15:00 z możliwością kilku dni wolnych)

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@amkfinance.pl
Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Administratorem danych jest AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Jeśli chce Pani/Pan podać w CV dodatkowe dane np. zdjęcie, informujemy, że AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2 będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie zamieszczenia w CV dobrowolnej zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2”.