marker--v1 Chwalęcice ul. Lipowa 63 66-415 Kłodawa
clock--v1 Poniedziałek - Piątek 7.00 - 15.00
facebook-new instagram-new

Biuro rachunkowe AMK Finance sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. zatrudni księgową/księgowego

Opis stanowiska pracy:

– prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
– obliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych,
– sporządzanie deklaracji VAT-7, VAT-27, VAT-UE, plików JPK.

Wymagania:

– znajomości prawa podatkowego (PIT, VAT),
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– ambicja i chęć podnoszenia kwalifikacji,
– doskonała organizacja własnej pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– rozwój dzięki różnorodności przypadków księgowych (obsługujemy Firmy z wielu sektorów gospodarki),
– dostęp do literatury fachowej,
– raz w miesiącu szkolenia w zakresie zmian w podatkach,
– pracę w przyjaznym i zgranym zespołem.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres email: biuro@amkfinance.pl Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Administratorem danych jest AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Jeśli chce Pani/Pan podać w CV dodatkowe dane np. zdjęcie, informujemy, że AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2 będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie zamieszczenia w CV dobrowolnej zgody o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę AMK Finance sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. 66-400, ul. Żwirowa 39/2”.